Hakkımızda

Nogay Gümüş© 2002 yılında kurulmuştur. İstanbul'un en merkezi semtlerinden Beyazıt, Kapalıçarşı civarında gümüş Takı toptan satışı, imalatını yapmaktadır.

Yıllardan beri süregelen tecrübemiz ve müşteri memnuniyetini netice veren hizmet anlayışımız ,uyguladığımız güven ve dürüstlüğe dayalı satış politikalarımızla müşterilerimize daima en iyisini sunma gayreti içerisinde olduk. Değişime ve gelişimine önem vererek, yenilikçi hizmet anlayışımızla ve sektörün geleneklerini göz önünde bulunarak sektörün en hızlı gelişen firmalarindan biri olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman işinin odağına almakta , sahip olduğu köklü geçmişini global standartlarda yenilikçi yaklaşımları desteklemekte ve yarınlara taşımaktadır. Nogay Gümüş© kaliteden taviz vermeden uygun fiyat avantajıyla sektörde haklı bir şöhrete sahip olmuştur. Nogay Gümüş© çok çeşitli tasarım örnekleriyle geniş seçim olanakları sunuyor. Modern ve Klasik tasarımlar , Moda tasarımlar , Dünya takı sektöründeki popüler tasarımlarla ürün çeşitliliğini herzaman en üst seviyede tutmuştur. Elde ettiğimiz başarıları herzaman daha ileriye taşıma gayreti içerisindeyiz.

Nogay Gümüş© Türkiye'nin kuyumculuk imalat sektörüne çok önemli katkılar yere sahiptir.Gümüş sektöründe dünya'daki gelişmeleri yakından takip ederek Türkiye'ye çok yenilikler kazandırmıştır. Nogay Gümüş© hızlı yükselişiyle vizyonunu ve amaçlarını daha da yukarılara taşıyarak, sektöründe sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmak için kararlılıkla çalışmaya devam ediyor.
 
Nogay Gümüş. Her Hakkı Saklıdır.

Designed By SEMU